Головна » Камін з мармуру Crema Nova (Нова Каховка, 2014)

Камін «Бароко» з мармуру Crema Nova

Вже багато років ми займаємося виготовленням якісних виробів з каменю. Саме каміни є одним з найцікавіших напрямків нашої роботи. Ми беремося за надскладні та нестандартні роботи, які бажають отримати замовники.

На самому початку цього проекту замовник надав нам більше ніж широке поле для творчості. Була просто відкрита топка, викладена з цегли. Було потрібно облицювати його з використанням панелей з мармуровим різьбленням. А головне його призначення, за словами самого замовника, «створювати правильне враження на гостей».

Ми взялися до роботи. Протягом тижня розробили три варіанти дизайну облицювання каміна. Один з варіантів наш клієнт знайшов дуже привабливим. На наступному етапі наш інженер зробив захоплюючу поїздку з Одеси до Нової Каховки, що на Херсонщині. До слова, там до сих пір роблять відмінний коньяк за класичною технологією. Результатом експедиції стали точні виміри цегляної кладки — основи для мармурового каміна з різьбленням. Після цього, за точними вимірами ми зробили остаточне проектування всіх мармурових деталей.

Камін розділений на три яруси. Почнемо з верхнього. По центру мармурове різьблення. Але воно не наклеєне на основний лист, воно в ньому вирізане. Товщина центральної мармурової панелі – всього 1 см, спочатку було 3 см. Висота центральної різьблення – 2 см. Верхній ярус накритий камінною мармуровою полицею товщиною в 3 см зі складною фаскою.

Середній ярус — найвишуканіший. Центральне мармурове різьблення наклеєне на основну площину. На бічних площинах змонтовані фальш-колони, як і годиться з верхньою та нижньою капітелями. Над верхньою капітеллю красується масивне трисантиметрове різьблення. Топковий отвір прикрашено мармуровим багетом.

Монтаж цього мармурового каміна тривав три робочих дні і завершився правильним враженням на господарів будинку!

Інші наші роботи:

Пропонуємо ознайомитися з проектом Камін «Афіна» з чорного мармуру — Львів, 2018 рік.

Ще один проект готового каміна можна подивитися на сторінці Камін «Мілан» зі світлого мармуру — Львів, 2019 рік.

Подивіться проект чорно-білого мармурового каміна з арабесками у Львові, 2008 рік.

Call Now Button