Главная » Стільниці з каменю

Стільниці з каменю
це не просто стильна прикраса, а надійний,
і головне – практичний аксесуар для вашої
кухні, їдальні або ванною.


 

Стільниця з Українського каменю

Стільниця з українського каменю – відмінний вибір для тих, хто цінує сукупність краси, міцності і довговічності, а також розумної ціни. Ціни розраховані за метр довжини для стандартних стільниць, шириною не хворій 70 см. Товщина каменю такого виробу – 3 см, а довжина однієї деталі – не більше 220 см. При замовленні на суму, еквівалентну 600 $ і більше – доставка кам’яних деталей безкоштовна – в будь-яку точку України! Вартість монтажу кам’яних стільниці розраховується окремо. Вона залежить від багатьох складових: ручний підйом деталей або за допомогою ліфта, скільки стиків на Вашій стільниці, яка загальна довжина, і багато іншого. Так само, окремо розраховуються і матеріали для установки кам’яної стільниці: полімерний клей, грунт та інші компоненти.

Якщо Ви вирішили купити стільницю з каменю, є можливість замовити і раковину того ж кольору. При цьому ціна мийки до стільниці з Українського каменю всього 250 $, і ціна не залежить від розміру !!!

Висока популярність кам’яних стільниць обумовлена їх високими експлуатаційними показниками: міцність, твердість, стійкість до зношування і пошкоджень. Але при цьому вартість стільниці з українського каменю, є більш доступною в порівнянні з цінами стільниць для кухні або ванної з інших матеріалів.

Ми виробляємо стільниці з каменю самих різних забарвлень. І найголовніше – надаємо офіційну гарантію, по – договором, на вироблені нами стільниці.

Ще раз звернемо Вашу увагу на те що ціни вказані на типові кам’яні стільниці, і не враховують вирізи під мийки та крани. Для більш точного формування ціни – телефонуйте нам!


 

Говорячи про стільниці з імпортної каменю найчастіше ми маємо введу мармур. Дійсно, в Україні мармур є тільки червоно-коричневий в Закарпатській області. Та й то, цей камінь мало-міцний для виготовлення стільниць. Онако, не варто забувати, що мармур – відносно м’яка порода. З цього, з цього типу каменю робити кухонні стільниці не бажано. Там де є абразивна і водне навантаження – краще застосовувати твердий і міцний камінь.

З цієї причини в Західній Європі і США кам’яні стільниці для кухні прийнято виконувати в граніт, лабрадорит і базальту – дуже твердою магматичної породи. Ми так само виготовляємо стільниці з цього імпортного каменю. Однак ціна таких стільниць виходить на порядок вище, ніж у випадку застосування Українського каменю.

Нагадаємо, що зазначені ціни – це вартість за типову муровану стільницю без урахування отворів для мийки і крана. Для остаточного формування вартості Вашого проекту – телефонуйте нам!

Компанія GRANEX пропонує стільниці з італійського і грецького каменю різних видів, тони і текстури, виготовлені за індивідуальним замовленням.

Ви завжди зможете замовити у нас особливу кам’яну стільницю по необхідним для вас розмірами, формою і кольором.


 

Для кухонної стільниці натуральний камінь необхідно підбирати з особливою пристрастю. Матеріал повинен практично не дряпатися, бути стійким до кислот і лугів. Кам’яна робоча поверхня повинна легко переносити гарячі сковорідки і каструлі. В добавок спантеличив Вам питанням: з якого каменю легко можна видалити сліди буряка і каррі?

Найкращим чином з такими щоденними навантаженнями справляється натуральний камінь, основною частиною якого є силіциуму – інакше магматическое скло. У цю групу каменю входять: базальт, лабрадорит, граніт, габро, анортозит і інші – більш екзотичні породи. Чи не бажаними для кухонних стільниць є камінь осадового походження. Основною частиною якого є оксиди кальцію. До таких каменів відносяться: мармур, травертин, вапняк. Особливо дбайливого звернення вимагають кухонні стільниці з білого каменю. Такі вироби вимагають обов’язкової додаткового захисту.

Ще одна значна перевага кухонних поверхонь з каменю – можливість виконати робочу стінку повністю в такому ж матеріалі. Це не просто красиво – а чудово!

Нижче ми розрахували для Вас орієнтовні ціни на типові кам’яні кухонні стільниці. Ширина для розрахунків прийнята 70 см, товщина каменю – 30 мм. Окремою калькуляції вимагають отвори для раковин і кранів.


 

Як зробити з ванної кімнати справжнє місце для релаксації? Виявляється, відповідь на це питання знайшли ще в античні часи. Греки і Римляни свої парні і басейни облицьовували виключно каменем.

У сучасній ванній застосування кам’яної стільниці – перш за все практична вигода. Камінь не боїться води. Більш того – може захистити від впливу вологи. Під кам’яної столешней у ванній відмінно ховається пральна машина. Для використання можливостей натурального каменю на всі 100% радимо застосовувати нижнє кріплення мийки. Це коли вся чаша раковини знаходиться під кам’яною стільницею.

Кам’яні стільниці у ванній кімнаті відмінно економлять місце! Це можливо завдяки використанню саме несучої конструкції. При цьому створюється враження що важка кам’яна конструкція ширяє в повітрі. Тоді залишається місце для розміщення під “літаючим” шматком каменя побутової техніки.

Стільниця для ванною з натурального каменю – рекомендуємо мрамор, мають вишуканою красою і високою стійкістю до всіляких пошкоджень.

Поверхня стільниці з мармуру може мати глянсову або матову полірування, але це не впливає на природний тон і унікальну виразність кожного зразка.

Мармур пластичний, легко піддається поліровці і шліфовке.У виробів з білого мармуру перші ознаки «вікових змін» з’являються тільки через 100-150 років!

Компанія GRANEX пропонує стільниці для ванної з різних видів мармуру. Завдяки чому Ви завжди зможете замовити у нас стільницю з урахуванням індивідуальних особливостей вашого інтер’єру.

 

Киев +38 (067) 340-86-56
Львов +38 (097) 907-31-49
Одесса +38 (067) 31-31-346

office@granex.com.ua

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX