Бруківка колота з чорного каменю Базальт (10×10×10 см)

750 

Артикул: 10062 Категорія:

Бруківка виготовляється з блоків натурального базальту, який добувають в Костопільському районі Рівненської області. Базальтова бруківка позитивно виділяється своєю рівною колотої поверхнею. Більш того, це самий чорний камінь з усіх, які видобуваються в Україні. Коління базальтової бруківки розміром 10х10 см і товщиною 10 відбувається вручну. Це обумовлено тим, що повністю колотий камінь неможливо рівно розколоти на пресі. З цієї ж причини, кожен бруковий камінь має форму “буряка” — трішки звужений до низу.

Як виробляють колоту базальтову бруківку?

Спочатку масивні базальтові блоки розколюють або розпилюють на менші — для зручності переміщення. Якщо проводиться розпил блоків базальту, то в такій бруківці завжди присутні пиляні боки — Ви можете бачити їх на фото. Якщо в базальтовій бруківці, яку Ви плануєте купити буде мінімум одна сторона пиляна — вважайте Вам пощастило. З’явилася можливість викладати візерунки на мощенні з базальту! Досить комбінувати колоту і пиляну сторону каменю. Тим більше, що по більш рівній бруківці зручніше ходити.

Колота базальтова бруківка розміром 10x10x10 см, упакована в біг-бегуКолота бруківка з чорного каменю базальт, розміром 10x10x10 смКолота базальтова бруківка 10x10x10 см на тлі зеленої трави

Як укладати базальтову бруківку?

Монтувати будь-яку бруківку можна двома способами:

    • на динамічну основу в гранітний відсів;
    • в жорстку основу на цемент з піском.

Все залежить від конкретних умов і цілей.

Як відбувається доставка?

Пакується ця продукція в біг-беги по 1–1,3 тонни. Для розрахунку ваги для перевезення потрібно брати до уваги, що в одній тонні базальтової бруківки 10x10x10 міститься приблизно 7,5 м2 площі мощення. Доставку в Молдову, Білорусь і Казахстан ми здійснюємо як залізничними вагонами по 60 тонн, так і машинами по 22 тонни. В одній партії в 22т такої бруківки міститься 160–170 м2 корисної площі. Ви можете купити базальтову бруківку як і у нас з виробництва, на умовах FCA, так і з доставкою до Вас на будівництво — на умовах CPT.

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX