Бруківка колота з чорного каменю Базальт (10×10×10 см)

700 грн

Вартість вказана за м²

Артикул: 10062 Категорія:

Бруківка виготовляється з блоків натурального базальту, який добувають в Костопільському районі Рівненської області. Базальтова бруківка позитивно виділяється своєю рівною колотої поверхнею. Більш того, це самий чорний камінь з усіх, які видобуваються в Україні. Коління базальтової бруківки розміром 10х10 см і товщиною 10 відбувається вручну. Це обумовлено тим, що повністю колотий камінь неможливо рівно розколоти на пресі. З цієї ж причини, кожен бруковий камінь має форму «буряка» — трішки звужений до низу.

Тип продукції Базальтова бруківка
Тип каменю Базальт
Колір Чорний
Товщина 100 мм
Формат 100×100 мм
Лицьова поверхня колота
Бічна поверхня колота
Низ колотий
Укладання шов 10-15 мм
Кількість в 1 м2 81 шт
Вага 1 м2 210 кг
Упаковка біг-беги по 1-1,5 тонн
На одну машину 22 т. 100 м2

Як виробляють колоту базальтову бруківку?

Спочатку масивні базальтові блоки розколюють або розпилюють на менші — для зручності переміщення. Якщо проводиться розпил блоків базальту, то в такій бруківці завжди присутні пиляні боки — Ви можете бачити їх на фото. Якщо в базальтовій бруківці, яку Ви плануєте купити буде мінімум одна сторона пиляна — вважайте Вам пощастило. З’явилася можливість викладати візерунки на мощенні з базальту! Досить комбінувати колоту і пиляну сторону каменю. Тим більше, що по більш рівній бруківці зручніше ходити.

Колота базальтова бруківка розміром 10x10x10 см, упакована в біг-бегуКолота бруківка з чорного каменю базальт, розміром 10x10x10 смКолота базальтова бруківка 10x10x10 см на тлі зеленої трави

Як укладати базальтову бруківку?

Монтувати будь-яку бруківку можна двома способами:

    • на динамічну основу в гранітний відсів;
    • в жорстку основу на цемент з піском.

Все залежить від конкретних умов і цілей.

Як відбувається доставка?

Пакується ця продукція в біг-беги по 1–1,5 тонни. Для розрахунку ваги для перевезення потрібно брати до уваги, що в одній тонні базальтової бруківки 10x10x10 міститься приблизно 4,7 м2 площі мощення. Доставку в Молдову, Білорусь і Казахстан ми здійснюємо як залізничними вагонами по 60 тонн, так і машинами по 22 тонни. В одній партії в 22т такої бруківки міститься 100 м2 корисної площі. Ви можете купити базальтову бруківку як і у нас з виробництва, на умовах FCA, так і з доставкою до Вас на будівництво — на умовах CPT.

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button