Бруківка колота з сірого Покостівського граніту (10×10×5 см)

250 грн

Вартість вказана за м²

Артикул: 10051 Категорія:

Родовище Покостівського граніту знаходиться в Житомирській області України в 35-ти кілометрах на захід від Житомира. На сьогоднішній день добувають цей граніт від 4 до 7 кар’єрів. Світло-сірий колір цієї гранітної колотої бруківки відмінно підходить до будь-якого фасаду будівлі. Також колота Покостівська бруківка відмінно комбінується з іншими типами поверхонь: пиляною, термообробленою і галтованою. Саме цій колотій гранітній бруківці розміром 10х10 см і товщиною 5 см можна надати вигляду «Старе місто». Ця технологічна операція і називається галтовкою. Після цього гострі краї колотої Покостівської гранітної бруківки стають окатими, і по ній можна безпечно ходити босоніж.

Як укладати колоту «Покостівку» товщиною 5 см

Для того, щоб зробити довговічне рівне мощення з гранітної бруківки або звичайної цементної тротуарної плитки потрібна жорстка бетонна основа. Товщина її залежить від типу грунту і коливається в межах 7–15 см. Однак, як показує практика, для пішохідних доріжок гранітну колоту бруківку можна монтувати на утрамбований гранітний відсів і суху цементно-піскову суміш.

З чим комбінується сіра колота гранітна бруківка з Покостівського родовища

Відмінним дизайнерським рішенням буде поєднувати колоту бруківку з великими гранітними плитами (того ж сірого граніту). Також дуже привабливим виглядає мощення у вигляді «риб’ячої луски». При такій розкладці використовується колота бруківка 3-х форматів — від найменшої, розміром 5х5 см. потім середній розмір 7х7 см, і велика бруківка-10х10 см.

Тип продукції Бруківка гранітна
Тип каменю Grey Ukraine
Колір Сірий
Товщина 50 мм
Формат 100×100 мм
Лицьова поверхня колота
Бічна поверхня колота
Низ колотий
Укладання шов 10-15 мм
Кількість в 1 м2 81 шт
Вага 1 м2 115 кг
Упаковка біг-беги по 1-1,5 тонн
На одну машину 22 т. 190 м2
Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button