Бруківка пиляно-колота з каменю Базальт 20×20×3 см

1 220 грн

Артикул: 102611 Категорія:

Бруківка базальтова, пиляна і термооброблена з колотою кромкою 20×20×3

З назви цієї бруківки абсолютно ясно: вона виробляється за допомогою розпилювання базальтових брил на сляби шириною приблизно 20 сантиметрів і товщиною 3 сантиметри. Наступним, після фрезерного верстата, ці базальтові сляби ми обробляємо – спеціальними пропановими пальниками, при дуже високій температурі в 1200 градусів за шкалою Цельсія. Так само зауважимо, що менша температура для базальту взагалі не страшна, а це значить, що щасливі власники чорної базальтової стільниці мають можливість абсолютно безпечно ставити баняки та чайники з вогню прямо на стільницю. Після обробки полум’ям, заготовки базальту, товщиною 30 міліметрів відправляємо на каменекольний прес, де відбувається відколювання зайвого каменю по краях і надання плитам перпендикулярних розмірів в 20 сантиметрів. Кромки кожної базальтової плити мощення, після такого форматування, мають натуральний скол.

Як красиво укладати пиляно-колоту, французьку базальтову бруківку

Зауважимо, що колота кромка і не абсолютно прямі краї у цього виду бруківки з базальту – це не мінус, а її величезний плюс! Натуральний скол базальту буде розумно елегантно виділити, при монтажі такої тротуарної плитки. Цього можна досягти, якщо не на всю глибину заробляти відстань між бруковим камінням, а залишити хоча б один сантиметр не заповненим. При укладанні на бетонну основу, яке є рекомендованим, це легко зробити з плитами 3-х сантиметрової товщини.

Додатковим розкішним прийомом в ландшафтному дизайні, з такими плитами мощення, є майстерність виділяти шов. Його можна прикрасити матеріалом з іншого каменю – наприклад крихтою з білого мармуру, або червоним гранітним відсівом.

Доставка пиляної базальтової тротуарної плитки – бруківки

Бруківка з базальту 20x20 від виробникаЦю великоформатну базальтову бруківку ми пакуємо в європіддони 1200*800 міліметрів, обов’язково стягуємо високоміцною пакувальною стрічкою – для гарантії надійності доставки. Буває так, що приймається рішення купити базальтову бруківку 200×200×30 заздалегідь, і відбувається зберігання на будівельному об’єкті , до початку укладання, 3-5 місяців. В такому випадку ми наполегливо рекомендуємо обгорнути кожну пачку поліетиленом. Таким чином, термооброблена поверхня не буде занадто запилена з часом.

Базальт – досить щільний камінь, а його питома вага більша, ніж аналогічний показник граніту. Щільність дорівнює 3000 кг на 1 метр кубічний. Інакше кажучи, отримуємо масу 1-го метра площі базальтової тротуарної плитки 200×200 і товщиною 30 міліметрів – 90 кг. Тобто в машину вантажопідйомністю в 22 тонни вийде помістити 240 м2 такої бруківки. І пам’ятайте, для розвантаження на Вашому об’єкті для такого чудового матеріалу для мощення краще уникати ручної праці, а застосовувати техніку: підйомний кран або вантажівку з маніпулятором.

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button