Бруківка пиляно-колота з Жадківського граніту (10×10×5 см)

710 грн

Доступно за замовленням

Артикул: 10171 Категорія:

Нагадаємо, що Жадківський граніт часто називають Корецьким. Це пов’язано з тим, що кар’єр цього каменю розташований біля села Жадківка, Корецького району Рівненської області. Бруківка з цього граніту має приємний і спокійний червоний колір. У порівнянні з повністю колотою, пиляно-колота бруківка з Корецького граніту виготовляється з усіма бічними сторонами пиляними. Верхня і нижня площини кожної бруківки мають вигляд природної скелі. Бруківку, яку так роблять, називають «з олівця». Таку «кличку» дали через виробничій процес. На самому початку, бруківочні блоки Жадківського граніту розпилюють на масивних фрезерних верстатах на відносно важкі плити товщиною 10 см. Після чого ці сляби переміщують на багатодискові каменерізні верстати з алмазними пилами розміром поменше. Як результат, у нас виходять довгі гранітні паралелепіпеди, перетином 10х10 cм, які і називають олівцями. Згодом, довгі заготовки ми розколюємо на гідравлічних пресах. Саме через те, що ножі пресів значно рівніше прилягають до пиляної поверхні граніту, лицьовий скол кожного брущатого каменю виходить досить рівним.

Як результат всього перерахованого, пиляно-колота бруківка має багато переваг у порівнянні з повноколотою бруківкою:

 • Пиляно-колота гранітна бруківка значно рівніше;
 • Бічні сторони абсолютно гладкі — це забезпечує прямий шов;
 • Швы при укладке идеально ровные.
Тип продукції Бруківка гранітна
Тип каменю Rosa Raveno
Колір Рожевий
Товщина 50 мм
Формат 100×100 мм
Лицьова поверхня колота
Бічна поверхня пиляна
Низ колотий
Укладання шов 5-10 мм
Кількість в 1 м2 91 шт
Вага 1 м2 123 кг
Упаковка біг-беги по 1-1,5 тонни
На одну машину 22 т. 175 м2

Монтаж пиляно-колотої гранітної бруківки Корецької 10х10х5 см

Насправді, в розпорядженні у нас тільки два способи монтажу бруківки: на статичну, водонепроникну основу і на динамічну — дренажну основу. Статична — бетонна основа, застосовується на майданчиках з постійним масивним навантаженням, або на вузьких доріжках. При ширині мощення до 5 м деформація краю доріжки з бруківки буде однозначна. Дренажні — динамічні основи, застосовуються для просторів великих розмірів, де важко зробити канали водовідведення.

Укладання гранітної пиляно-колотої бруківки «Жадківка» на тверду основу

Статична бетонна основа — ідеальне інженерне рішення для невеликих просторів (до 1000 м2). Такі основи є правильними на вузьких пішохідних тротуарах. Вони гарантують довговічність експлуатації. Товщина армованого бетону повинна бути в межах 7–15 см. Гранітна бруківка при такому методі монтується в суху цементно-піскову суміш. Рекомендоване співвідношення цементу і піску 1:3 (1:4). Шви між брущатим камінням засипають сухим ЦПС. Цей спосіб зазвичай називають “укладання бруківки на гарцовку”. Відносним недоліком такої основи для нашої пиляно-колотої бруківки з Корецького граніту є необхідність передбачити дренажні рукава для відведення води під час дощу і танення снігу. Але і це легко вирішується. У нашій бруківці товщина основної площі — 5 см. Тоді, використовуючи граніт 30 або 20-міліметрової товщини, можна легко змонтувати водозбірні канавки глибиною 2–3 см.

Укладання пиляно-колотої бруківки Жадківської на дренажну основу

Проект: потрібно замостити бруківкою з червоного граніту весь паркінг біля торгового центру, площею близько 10 000 м2. Вартість бетонної основи і пристрої канавок водовідведення можуть перевищити ціну гранітної бруківки, яку Ви плануєте купити. З цієї причини масивні простори для мощення прийнято організовувати на динамічної, дренажної основі. Для забезпечення довговічності мощення з бруківки з пиляними рівними краями, основу під неї роблять багатошаровою:.

 1. На рівний, спланований грунт укладають шар піску.
 2. На пісок кладуть геотекстиль, на який знову насипають пісок.
 3. потім, для запобігання горизонтального переміщення основи (якщо машина різко гальмує об бруківку), застосовують георешітки.
 4. В осередки георешітки засипають гранітний щебінь.
 5. Всю багатошарову структуру засипають гранітним відсівом.
 6. В гранвідсів монтується наша пиляно-колота бруківка з Жадківського граніту 10х10х5 см.

Дизайнерські ідеї для червоної гранітної бруківки з пиляними краями

Наша думка, що найвищим проявом майстерності в дизайні натурального каменю є вміння поєднувати один і той же граніт, але з різними поверхнями. Лицьова поверхня граніту може бути досить різноманітною: термообробленою, колотою, полірованою і пиляною.

Жадківська гранітна бруківка форматом 10х10 см і товщиною 5 см відмінно поєднується з такою-ж пиляно-колотою бруківкою розміром 20х10 см. Відмінно будуть виглядати канавки водовідведення з червоного полірованого Корецького граніту. Абсолютно рівні смужки з термообробленої або такої ж пиляної поверхні також будуть відмінним рішенням.

Цілком, червона гранітна бруківка відмінно поєднується з такою ж за розміром сірою бруківкою з Покостівського граніту, або чорної — з Базальту.

Для того, щоб купити пиляно-колоту бруківку з Жадківського граніту розміром 10х10х5 см, Вам достатньо зателефонувати нам за телефонами::

 • Київ: (067) 340-86-56
 • Одеса: (067) 31-31-346
 • Львів: (097) 907-31-49
Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button