Підвіконня з мармуру Lotus Beige (R30, фаска A)

2 280 грн2 510 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Турецький мармур Lotus Beige темно-бежевого кольору, має плямисту структуру, на його поверхні можна бачити області більш темного відтінку, ніж основний фон, а також прожилки сірого і коричневого кольору. Lotus Beige найчастіше використовується для виробництва підвіконь. Це хороший технологічний камінь, на якому чудово виходить виконувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фігурні профілі. Він відмінно вписується в будь-який інтер’єр і створює ненав’язливу атмосферу теплоти і затишку.

Технічні характеристики мармурового підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип R30

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке мармурове підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконня з мармуру Lotus Beige

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 2790 грн/шт, що дорівнює 2280 грн/пог. м.

Якщо товщина мармуру буде 3 см, ціна зросте до 3070 грн/шт. У погонних метрах це 2510 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна мармурових підвіконь буде менше, якщо замовляти їх на всі кімнати в будинку одночасно. Так ви зможете зменшити витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

Підвіконня з мармуру доцільно встановлювати всередині приміщення. Це пов’язано з тим, що мармур — камінь, який може вбирати воду в достатніх обсягах. А це може знижувати морозостійкість всього підвіконня.

Товщина

,

Call Now Button