Головна » Вироби з каменю » Пам’ятники з граніту » Пам’ятник з граніту Покостівського родовища Grey Ukraine та Габро – Львів, 2019

Пам’ятник з граніту Покостівського родовища Grey Ukraine та Габро – Львів, 2019

Наша компанія, ось уже 14 років, являється виробником та постачальником виробів з натурального каменя в Україні та за кордон. Одним з наших напрямків діяльності є виготовлення пам’ятників з граніту. Для нашої виробничої площадки виготовлення складних виробів з такого міцного каменю як граніт не є проблемою. Тому ми залюбки візьмемось за складні проекти пам’ятників з граніту. До будь-якого замовлення ми підходимо індивідуально. Завдяки налагодженій системі проектування, виконання і встановлення ми втілимо в вибраному виробі з граніту всі Ваші побажання . Або допоможемо своїми ідеями. Адже пам’ятник з граніту роблять люди як шану пам’яті про своїх рідних і тому хочуть, щоб він був особливий, індивідуальний та прослужив не одне десятиріччя.

Що треба знати при виборі моделі та проектуванні пам’ятника з граніту

 • Камінь

Перш за все треба розуміти, що втілити в життя можна будь-яку модель надгробка. З будь-якого натурального каменя. Але слід знати, що граніт, будучи вулканічною породою, поведе себе набагато краще ніж мармур чи пісковик. Хоча з останніх також виконуються пам’ятники, але ці камені м’які і з часом можуть потускніти або навіть змінити колір. Тому, все ж таки наша рекомендація – граніт.

пам’ятник з граніту Львів

пам’ятник з граніту, Львів

пам’ятник з граніту Львів
 • Модель

Ви можете обрати будь-яку модель. В наш час інтернету і необмеженого доступу до інформації Ви зможете знайти те що Вам до вподоби, а ми це реалізуємо. Якщо ж не знайдете, то майте на увазі, мі можемо зробити 3D модель під Ваше індивідуальне замовлення. Також у нас є понад п’ятсот вже готових проектних рішень. Так було і в даному випадку. Замовник обрав одне з наших рішень.

 • Проектування

Ми неодноразово наголошуємо на важливості проектування. Воно виконується не лише для вирішення внутрішніх питань, але й для подальшої реалізації пам’ятника з граніту. Коли Ви до нас звертаєтеся, то повинні нам вказати, яка довжина та ширина місця поховання, яка відстань між похованнями(якщо це не одинарний пам’ятник), нахил, тощо.Тоді ми зможемо Вам допомогти з розмірами.

На прикладі даного пам’ятника, хотілося б звернути увагу, що в даному випадку два поховання знаходилося на великій відстані один від одного. Тому, було прийнято рішення робити подвійну обмостку (нижні горизонтальні плити.) Адже ніхто не хоче, щоб фундамент був в голові у похованих. Також це може призвести в подальшому до руйнування фундаменту(про це нижче). Збільшувати ж пам’ятник не було сенсу, бо втрачалася естетична складова.

 • Колір

Є така думка, що класичними кольорами для виконання пам’ятника з граніту є червоний, сірий і чорний. В даному випадку, обрали «класичний» варіант поєднання кольорів – сірий Покостівський граніт та Габро. Але хто вирішив, що це класичний варіант? Який критерій тої «класичності»? Невже в тому, що його багато на цвинтарях? І ніхто не задумується чому. Відповідь дуже проста – мілким каменеобробникам простіше дістати готові елементи з Лезніківського, Покостівського, Токівського гранітів та Габро. Ми ж працюємо з абсолютно усіма активними українськими кар’єрами. Ви можете обрати коричневий, зелений, жовті граніти. Та й червоних і сірих гранітів є набагато більший вибір ніж в «класиці».

 

 

Виконання деталей пам’ятника з граніту та доставка

пам’ятник з граніту Львів
 • Деталі пам’ятника з граніту

Після погодження остаточного проекту та усіх нюансів ми приступаємо до виконання деталей з граніту. В даному випадку розміри самого пам’ятника, без сходин становили – 2,1 метра довжини, 1,8 метра ширини та 1,6 метра висоти. Тобто 2,1х1,8х1,6 метра. Великий, повноцінний, подвійний пам’ятник. Вартість такого комплекту з вищезгаданих гранітів, станом на вересень 2019 року становив 1400 у.о. У вартість входило: усі деталі виконані в розмір з фасками і зарізами, упаковка, доставка, супровідна проектна документація.

 • Доставка

Ми доставляємо пам’ятники з граніту у будь-яку точку України крім АР Крим та зони проведення ООС. Дане замовлення було доставлено на спеціальній піраміді. На ній лежали великогабаритні гранітні деталі, оскільки транспортування таких елементів повинно відбуватися у вертикальному положенні.

Встановлення пам’ятника з граніту

 • Встановлення

Звичайно, крім виробництва деталей з граніту, ми також встановлюємо пам’ятники. Але лише в областях фізичної присутності представництв. Інший варіант – ми надаємо контакти спеціалістів, з якими ми співпрацюємо. Замовник може з ними домовитися самостійно. Перевага співпраці з компанією полягає в тому, що Ви отримуєте юридичну гарантію 36 місяців на виконані роботи, камінь (крім механічних пошкоджень). Перевага співпраці з спеціалістами на пряму – нижча вартість робіт. В даному випадку було обрано другий варіант. Наша компанія надала усі необхідні проектні документи, для проведення якісного встановлення даного гранітного пам’ятника.

Що слід контролювати

Якщо Ви обрали варіант встановлення власними силами або залучення спеціалістів, то хочемо Вам порадити, які моменти слід проконтролювати:

пам’ятник з граніту Львів
пам’ятник з граніту, Львів
 1. Дотримання правил транспортування та завантаження/розвантаження деталей пам’ятника. А саме, вони повинні увесь час бути у вертикальному положенні, аж до моменту їх встановлення.
 2. Перевірити правильність виконання отворів під кріплення стел до подушки або інших елементів, згідно проекту.
 3. Проконтролювати виконання фундаменту під пам’ятник. Марка цементу має бути не менше 300. Відношення піску, щебня, цементу. Слід пам’ятати, що основним елементом є цемент, а пісок і щебінь – наповнювачі. Проконтролювати виконання опорних ям, для запобігання пошкодження фундаменту, після осідання грунту.
 4. Встановити арматуру в стели, та встановити на відповідні отвори в подушці. Арматура має зайти в бетон.
 5. Для заповнення і фіксації арматури використовувати поліуритановий клей.
 6. Провести встановлення деталей на існуючу бетонну основу.
 7. Використовувати якісний клей для каменя. Для плитки не підходить.
 8. Інколи виникає питання додаткового поховання при наявності гранітного пам’ятника. При можливості слід зробити елементи накривок такими, щоб їх можна було зняти при потребі. Тобто не фіксувати, а лише герметизувати звичайним, але якісним герметиком.
 9. Після закінчення робіт, очистити пам’ятник від надлишку будівельних матеріалів. Нанести на пам’ятник спецзасоби. ,щоб заповнити усі пори, що є на камені.
 10. Усі шви заповнити атмосферостійким герметиком. Не заповнювати клеєм чи фугою.

Наша компанія виготовляє та встановлює пам’ятники з граніту у таких областях, як Львівська, Волинська, Івано-Франківська, Одеська, Миколаївська, Чернівецька, Закарпатська, Тернопільська та інші.

Call Now Button