Головна » Парадні сходи з гранітного каменю для приватного будинку (Одеса, 2020)

Парадні сходи з гранітного каменю для приватного будинку в Одесі

Сходи з коричневого Токівського граніту "Carpazi"

Будівництво будинку – це складна і дуже відповідальна робота, в якій вкрай необхідно приділяти увагу кожній дрібниці, щоб бути впевненим в його надійності і довговічності. Тому вибір облицювального матеріалу для сходів заслуговує до себе такого ж ставлення, як проектування стін, даху або фундаменту. Від цього рішення залежить збереження не тільки несучих конструкцій від зовнішніх впливів і ергономічні показники, але і вигляд фасаду в цілому.

Найбільш вигідною сировиною для облицювання зовнішніх сходів є граніт. Цей міцний і надійний мінерал добувається в усьому світі, і в Україні зокрема. Саме з українського Токівського граніту були проведені роботи в місті Одеса.

Для досягнення поставленої задачі був виготовлений комплект деталей, який включав в себе сходини, підсходинки, кант по периметру ганку, горизонтальні плити і декоративний чобіток.

ДетальКількість
Сходина 2100х350х307
Підсходинка 700х170х2021
Окантовка 1000х300х3010
Плитка 600х300х2073
Чобіток 700х200х3014
Ссходина 2 700х400х302

Загальний обсяг робіт склав – 26,7 кв. м. Вартість 1 кв. м – 3280 грн.


Сходовий марш з природного каменю

Дотримання технологічного процесу монтажу – одна з найважливіших задач. При цьому, також ретельно потрібно підходити і до питання по вибору сировини для монтажу і установки, вони повинні бути тільки найкращої якості. Фахівці компанії «GRANEX» використовують продукцію тільки перевірених постачальників.

Монтаж починається з обробки бетонної основи спеціальною адгезивною ґрунтовкою глибокого проникнення. Це необхідно для поліпшення взаємодії між основою і цементно-піщаним клеєм, який забезпечує максимально надійне і міцне з’єднання. Шви, що утворилися в результаті укладання, заповнюються полімерним герметиком Sikaflex-11. Щоб уникнути попадання клею на термооброблені ділянки, область близько стику була проклеєна малярським скотчем. Завершальним етапом було нанесення кристалізатора, для посилення глибини кольору.

Креслення проекту сходів з Токівського граніту (2020)

Декоративні елементи сходового маршу

Щоб витримати проект в єдиному стилі, проступ, кант і чобіток були виготовлені товщиною 30 мм. Підсходини і горизонтальна плитка мають товщину 20 мм. Таке рішення дозволило значно скоротити витрати без збитку для якості і естетики. Перепади висот між різними деталями були заповнені цементно-піщаним клеєм. Шов між проступом і вже покладеною бруківкою, також нівелювався з його допомогою. Щоб поліпшити ергономічні властивості, було вирішено зробити сходини, плитку цоколя і кант термообробленими. Термооброблена поверхня стає більш білястою, в порівнянні з глянцевою, і має шорсткість, що дає краще зчеплення при ходьбі. Відхід води з горизонтальної площини ганку забезпечується наявністю крапельника на окантовці. Закінчує образ поєднання полірованих торців на гранітних проступах і окантовці, з рустованим швом на чобітку.

Проект сходів з Токівського граніту — вид зверху

Відповіді на типові запитання

Call Now Button