Головна » Сходи приватного будинку з мармуру Victory (Львів, 2017)

Сходи приватного будинку з мармуру Victory

Сходи з біло-сірого мармуру Victory (вид зверху)
Сходи з біло-сірого мармуру Victory (вид знизу)

Облицювання сходового маршу білим мармуровим каменем – це завжди дуже красиво і практично. Володіючи прекрасними фізико-механічними властивостями, застосування цього матеріалу є відмінним рішенням для декорування сходів.

В ході реалізації проекту з облицювання, був виготовлений і надалі змонтований комплект деталей з мармуру Victory.

ДетальКількість
Сходина16
Підсходина16
Чобіток30

Загальний обсяг робіт – 10,3 кв. м. Вартість 1 кв. м – 5720 грн.

Такий підхід дозволяє нам також швидко і професійно укладати готові елементи і з граніту. При схожих технічних характеристиках, використання гранітного каменю дозволяє значно скоротити витрати на оздоблювальні роботи, так як його видобуток відбувається на території України. Ціна комплекту з Покостівського граніту 3130 грн кв. м.

Використання місцевої сировини дає можливість отримати якісний продукт за доступними цінами.

Важливі нюанси процесу монтування сходин

Дотримання правил технологічного процесу укладання є одним з найважливіших етапів в реалізації поставленого завдання. Недотримання послідовних кроків монтажу та застосування неякісного витратного матеріалу в майбутньому призведе до появи цементних плям на поверхні мармуру і створить проблеми при експлуатації сходів.

Оздоблювальні роботи починаються з глибокого просочення бетонної основи адгезивною ґрунтовкою. Це необхідно щоб поліпшити зчеплення цементно-полімерного клею і монтованих частин. Після правильного укладання, стики, які утворилися між елементами, заповнюються поліуретановим герметиком Sikaflex-11. Якісно проведені роботи по герметизації швів виключають потрапляння вологи і бруду в міжщилинний простір.

Мармурові сходи – це те, що завжди в ціні

М’який відображаючий блиск полірованої поверхні мармурових деталей завжди доповнює і прикрашає будь-який інтер’єр. Застосування цієї гірської породи дозволяє втілити унікальні і дуже цікаві завдання.

Сходовий марш цього проекту було виконано з проступом товщиною 30 мм. Підсходинка і чобіток виготовляли з матеріалу 20 мм. Кутовий перехід в конструкції був реалізований за допомогою сегментованих проступнів. Для виготовлення таких проступнів використовуються спеціальні монтажні лекала, що дозволяють точно передати розмір основи, на які вони будуть укладені. Для того щоб сходовий марш виглядав більш акуратним і красивим, торці елементів були оброблені фаскою 3 мм.

Пропонуємо ознайомитися з готовим проектом – Мармурові сходи Lotus Beige, в м. Львів (2008 рік).

Також представляємо приклад проекту – Мармурова стільниця Emperador Dark, в м. Львів (2018 рік).

Call Now Button