Головна » Покостівський граніт в інтер'єрі (Одеса, 2020)

Покостівський граніт в інтер’єрі

Вартість сходів становить – 4010 грн за м²

Існує, на наш погляд, зовсім не справедливий стереотип, що сірий Покостівський граніт – це виключно матеріал для вулиці. Протягом всієї нашої роботи ми успішно ламаємо подібні не виправдані стереотипи. Саме реалізацією цього проекту, ми довели, що дуже поширений сірий граніт – відмінне рішення для інтер’єру, особливо в поєднанні з деревом!

Покостівський граніт – максимально доступно і дуже естетично

Початкове завдання, яке стояло перед нами на цьому проекті, як це зараз модно, – зробити бюджетно і красиво. Природно, щоб досягти максимально комфортної ціни необхідно використовувати камінь з українських родовищ. З величезного різноманіття Українського граніту за найбільш вигідною ціною можна купити Покостівський граніт. Однак це не зменшує його естетичних якостей. Навпаки, як виявилося, він відмінно поєднується зі світлим натуральним деревом. Для досягнення найкращої ціни, всі складні фаски ми замінили простою радіусною фаскою, з полірованим торцем. Для прикраси кам’яної сірої підлоги, були використані вставки з червоного Жадківського (Корецького) граніту. Він став відмінною прикрасою і в коридорі, і на міжповерхових площадках.

Покостівський граніт для облицювання підлоги. Відображення вікна на гранітній підлозі.
Покостівський сірий граніт для внутрішнього облицювання. Відображення вікна на сходах.

Що ми не стали робити для зменшення ціни проекту

Дуже часто від наших клієнтів ми чуємо питання: як можна зробити стільницю або сходи з каменю ще дешевше? Дуже прикро бачити результат превалювання ціни продукту над якістю. Тому, особливу увагу ми загострюємо на те, що ми не робимо взагалі, і на що не пішли і в цьому проекті:

  • Видимі торці підсходинки є полірованими, з фаскою 2 мм. Ми не залишили їх просто пиляними, як це часто робиться на надмірно бюджетних об’єктах;
  • Нижня кромка кожної сходинки зроблена з фаскою для того, щоб видалити сколи при окантовці граніту, які неминуче з’являються. Даною операцією дуже часто нехтують, отримуючи абсолютно “сирий” вид. Особливо видно зайву економію при ходьбі знизу вгору.
  • Видимий край сходового майданчика облицьований плитами товщиною 3 см. Таку товщину мають сходини, які, в тому числі лежать і на сходових майданчиках. Для забезпечення однакової товщини видимого торця, в місці стику сходини і гранітної плитки, ми застосували плити з полірованими торцями, товщиною в 3 см.
Сходи з Покостівського граніту, зроблені в Одесі (вид знизу)
Сходи з Покостівського граніту в тіні, зроблені в Одесі (вид знизу)
Сходи з Покостівського граніту, зроблені в Одесі (вид збоку)

Ціна інтер’єрної сходи з Покостівського граніту

В даному проекті були використані:

Облицювання даних сходів проводилося за договором підряду, з наданням гарантії на 3 роки. Ціна включає в себе вартість монтажних робіт, граніту, будівельних матеріалів, вимірів, проектування і логістичні витрати.

Вартість одного м² таких сходів склала 4010 грн (128 €). Саме стільки, або дорожче, коштує 1 м² мармуру в заготівлі. А застосовуючи Український граніт за ці ж гроші можна отримати готові сходи з каменю!!!

Відповіді на типові запитання

Call Now Button