Головна » Розрахунок сходів – вартість матеріалів і транспортування

Розрахунок сходів — вартість матеріалів і транспортування

Ви робите розрахунок сходів для будинку: вартість, доставку матеріалів та монтаж?

Наша компанія виробляє гранітні і мармурові сходинки для сходів, а також виробляє їх упаковку в дерев’яні палети. Це робить можливим транспортування виробів в будь-яке місто України.

Нашу продукцію з каменю ми відправляємо своїм клієнтам в основному попутним автотранспортом.Також співпрацюємо з логістичними компаніями: “Нова Пошта”, “ЄвроЕкспрес” та ін. З тарифами на перевезення Ви можете ознайомитися на сайтах зазначених компаній.

Для полегшення планування витрат, складаючи розрахунок сходів для будинку або іншої будівлі, необхідно враховувати транспортування сходин з граніту і мармуру. Нижче ми привели приблизний параметри готових виробів.

Якщо Ви будете самостійно розраховувати доставку потрібно пам’ятати, що щільність граніту (мармуру) приблизно 2700 кг / м3 – це означає:

  • 1м2 вироби з граніту товщиною 3 см буде важити 81 кг,
  • 1м2 вироби з граніту товщиною 2см буде важити 54 кг.

Стандартні сходи з мармуру або граніту виготовляються товщиною 3 см і шириною 35 см. Це означає, що ступінь довгою в 1м буде важити: 81 * 0,35 = 28,4 кг. Виходячи з цього, можемо робити точний розрахунок сходів: вартість матеріалів та приблизну вартість транспортування:

Якщо вам потрібна допомога, щоб виконати розрахунок сходів, або ви хочете придбати якісні ступені для сходів з мармуру або граніту. В такому випадку ви звернулися за адресою. Компанія “GRANEX” виконає роботи по розрахунку, виробництву та монтажу.

Більш детальну консультацію можна отримати за телефонами:

Київ +38 (067) 340-86-56
Львів +38 (097) 907-31-49
Одеса +38 (067) 31-31-346

Call Now Button