Головна » Стільниці та мийка з базальтових плит — Львів, 2019

Умивальники та стільниці з базальту в барбершоп

Барбершоп — це не лише перукарня де надають послуги по догляду за чоловічим волоссям та бородою. Це чоловічий салон, де можна обговорити, провести час за чаркою віскі, тощо. Атмосфера повинна бути зовсім не така, як у звичайній перукарні. Ніщо не допоможе в реалізації строгого «чоловічого» інтер’єру, як натуральний камінь. Крім того, що природні камінь — міцний, довговічний, якісний матеріал, він також вирізняється великою кількістю кольорів, в тому числі темних відтінків.

Проектування умивальників та стільниць з базальту

В даному проекті стояла задача реалізувати умивальники та стільниці з натурального каменя. За аналог бралися вже існуючі вищезгадані речі, вилиті з бетону. Розглядали кілька варіантів реалізації. Від суцільних умивальників, точених з масиву, до принципової зміни концепції, заміни їхньої форми. Останній варіант було відхилено Замовником, а перший виявися недешевим. Зупинилися на середньому варіанті – виготовлення умивальників з натурального каменя з окремих деталей. Цей варіант не порушував загальну концепцію і був прийнятний по ціні. Камінь, для реалізації цього проекту, обрали базальт. Це міцна вулканічна порода, ідеально чорного кольору. Поверхня матова.

Спеціалістами нашої компанії було виконано детальний проект. Було чітко вказано 7 деталей на кожен умивальник і бокові стільниці до них. Було враховано отвори різних діаметрів: для зливу, крану та шампуню. Вказано нахили та чітке виконання додаткових зливів, щоб вода не стояла на дні даних виробів. Чітко розписано почерговість виконання та склеювання деталей, описано спеціальні клеї для цієї роботи, тощо.

Виконання умивальників та стільниць з базальту

Виготовлення умивальників та стільниць з натурального каменя базальту відбувалося в кілька етапів. Спочатку вирізали найпростіше – стільниці. Це були просто прямокутники без фаски. Ці базальтові стільниці закривалися з торця дерев’яними панелями.

Далі вирізали заготовки для деталей умивальників. Перед тим, як проводити роботи по виконанню фасок, отворі та іншого, приміряли чи всі деталі встають плотно та правильно. Адже товщина каменя не є точно 30 мм, як запроектовано, а може бути 31 або 28. Такі, здавалося б, не значні розбіжності могли призвести до проблем при зборці. Коли усі заготовки з базальту було виконано та знівельовано похибки, тоді приступили до обробки. Виконали фаски та отвори, зливи та шліфовку, тощо.

На наступному етапі провели збірку умивальників з базальту. Деталі треба було правильно виставити та склеїти між собою. Використовувалися два типи клеїв – поліуретановий та поліефірний. Після того, як пройшло 24 години після склейки, поліуретановим клеєм обробилися усі стики, щоб запобігти протіканням на стиках між базальтовими деталями. І ще через 24 години, після повного висихання клеїв, провели тестування, шляхом наповнення умивальників водою, щоб перевірити їх на протікання.

На останньому етапі умивальники обробили спеціальною водовідштовхувальною рідиною, яка надала захист та глибину кольору базальтові. Поскладали в заздалегідь підготовлену упаковку. Товар був готовий до транспортування.

Ціна стільниці та умивальника збірного з базальту

  • Вартість 1 стільниці розміром 465х440 мм становила 19$.
  • Вартість 1 умивальника габаритами 570*460*210 мм становила 225$.

Компанія ГРАНЕКС виготовляє та встановлює вироби з натурального каменя у таких областях, як Львівська, Волинська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Миколаївська, Чернівецька, Закарпатська, Тернопільська та інші.

Інші наші роботи

Call Now Button