Головна » Купити стільницю для кухні в інтернет магазині

Купити стільницю для кухні в інтернет магазиніЯк купити стільницю для кухні в інтернет магазині

З перших слів зауважимо, що стільниця для кухні – предмет інтер’єру суто індивідуальний: розміри, розташування мийки, крана, варильної поверхні – все це передбачається безпосередньо встановниками меблів. Так як вчинити в разі, якщо у Вас немає бажання довго вибирати колір, чекати замірів та остаточного кошторису на, здавалося б таку просту річ – як кухонна стільниця?

Як ви вже помітили – наша компанія спеціалізується на виробництві і установці виробів виключно з натурального каменя. Відповідно – і купити стільницю типових розмірів ми пропонуємо Вам з натурального каменя.

Для простоти розуміння в цій статті ми розповімо Вам про стільниці з Українського граніту стандартних розмірів. Припустимо, Вам необхідна стільниця, приблизно така як на фото, і Ви знаєте, що ширина її буде 60 см. Однак точні довжини кожної поки не відомі, а для визначення місця врізки крану і раковини взагалі необхідно порадитися з монтажником. Почнемо з простих приблизних вимірів, які Ви можете самі зробити за допомогою простої рулетки.

Купити стільницю з Українського гранітуРезультат буде таким: ліва стільниця довжиною 180 см, права – 130 см. Розуміючи, що розміри приблизні, а так само те що відрізати – це не приклеїти, додаємо до наших довжинах по 10 см.

В результаті, заготовки які нам необхідні:

– 190 * 60 см

– 130 * 60 см
Стандартна товщина стільниць з каменю – 3 см. Заготовки для стільниць будуть з фасками по довгій стороні. Все що залишається зробити установника – вирізати отвір під кран і мийку, і встановити на клей стільниці. Хоча і цю процедуру роблять фахівці нашої компанії. Окремо відзначимо питання транспортування.

 

Транспортування та монтаж стільниць

Як всім відомо – камінь матеріал крихкий, і при неправильному транспортуванні кам’яні стільниці легко ламаються. Ми пакуємо для перевезення наші

вироби в дерев’яну тару, і тільки у вертикальному положенні. Така упаковка гарантує цілісність товару при доставці на позначену адресу.

Купити стільницю з граніту. Упаковка та доставка.

Як бачите купити стільницю для кухні в інтернет магазині досить просто: вибираєте колір каменю, виробляєте приблизні виміри – отримуєте заготовки – монтажник робить необхідні вирізи і встановлює стільницю.

Однак, якщо зазначений процес Вам видався надто заплутаним, пропонуємо просто зателефонувати нам – і наші співробітники виконають всі операції – від замірів до установки самостійно.

Розміри стільниць

Якщо стільниця не стандартна, а ширше ніж 60 см – що робити? Не стандартної ширини стільниці з каменю – не проблема. Максимальна можлива ширина стільниць – 150 см, при цьому вся процедура залишається такою ж, зміниться тільки вартість.

Такі великі стільниці встановлювати самостійно ми не рекомендуємо – адже маса гранітної плити товщиною 3 см – 81 кг на м2. Це означає, що стільниця габаритами: 110 см шириною і довжиною 190 см буде важити – 170 кг!!!

Загалом, процес покупки стільниці для кухні в інтернет магазині дуже схожий на покупку техніки, яка потребує подальшої установки. Наприклад кондиціонер – його потрібно не просто грамотно встановити, а так само заправити газом.

Замовити стільницю GRANEX з натурального каменю для кухні або ванної, Ви можете подзвонивши за телефонами

Київ +38 (067) 340-86-56
Львів +38 (097) 907-31-49
Одеса +38 (067) 31-31-346Call Now Button