Головна » Каміни з мармуру в Одесі

Каміни з мармуру в Одесі

Каміни з мармуру в Одесі – розпродаж виставкових зразків.

1. Чому ми разпродаємо виставкові каміни з мармуру?

Ми щороку отримуємо величезний досвід у сфері проектування та монтажу камінів з мармуру. Досить велику кількість камінів ми проектуємо за індивідуальними замовленнями клієнтів. В ході роботи у нас народжуються нові моделі камінів, які ми намагаємося розмістити в наших салонах – в Одесі та Львові. Як і всі підприємства стикаємося з обмеженими торговими площами. Вихід один – щоб поставити нові каміни, потрібно реалізувати готові зразки.

2. Каміни з мармуру в Одесі – ті що знаходяться в салоні.

 

Камін Эрідан – 450 $

Камін з мармуру в Одесі. Виставковий зразок. Ерідан.

Камін Мілан – 900$

Камін з мармуру в Одесі. Виставковий зразок. Мілан.

Доставку даних камінів по Одесі ми здійснюємо безкоштовно. Наші майстри самі зроблять розвантаження порталів у Вас на об’єкті, і якщо необхідно – підключать топку і проведуть повний монтаж мармурового порталу. Якщо є необхідність в перевезенні мармурових камінів в інше місто – ми пакуємо їх в дерев’яну тару. В такому випадку робиться мінімальної ймовірність пошкодження товару.

Зазвичай, мармуровий камін в Одесі ми виробляємо і монтуємо протягом 15 – 20 робочих днів. Якщо необхідно індивідуальне проектування камінного порталу, тоді потрібно враховувати ще й час на створення креслень, 3-D моделей каміна і узгодження. Однак, якщо ми говоримо про каміні з різьбленням на камені на приклад мармуровий камін Одеса або портал Афіскуіна, то терміни виробництва будуть близько 30 робочих днів, адже різьблення на камені – копітка робота.

3. Як правильно замовити готовий мармуровий камін.

Навіть якщо Ви і замовляєте вже готовий камін – настійно рекомендуємо попередньо скласти монтажний проект Вашого каміна. Це ескізні креслення Вашого каміна, які враховують розміри камінної топки і мармурового порталу. А також вказують необхідні теплові зазори для гарячого повітря і базальтової вати. Без такого попереднього узгодження монтаж каміна може істотно затягнутися. Оскільки ми продаємо наші каміни в Одесі – ми і проводимо підготовку необхідних монтажних креслень, за якими і монтуємо.

Шукаєте каміни з мармуру в Одесі?

Запрошуємо до нас в салони з готовими камінами.

Київ +38 (067) 340-86-56
Львів +38 (097) 907-31-49
Одеса +38 (067) 31-31-346

Call Now Button