Головна » Сходи: граніт Skifiya Gold — Львів, 2019 рік

Сходи з граніту Skifiya Gold

Сходи з Софіївського граніту
Сходи з Софіївського граніту (вид зверху)

Варто відзначити, що всі елементи цих сходів виготовлялися з граніту з одного блоку. Зверніть увагу, що сходини та підсходини відрізняються за кольором. Це обумовлено тим, що граніт — це природний камінь, який має свій унікальний малюнок, від візерунка якого залежить колірна гамма блоку (один блок може бути як одного кольору по всьому об’єму, так і містити різні відтінки і структури). До того ж, різний тип обробки поверхні вносить свої корективи у зовнішній вигляд готової деталі. Наприклад, полірована поверхня підсходини виглядає набагато темніше, ніж термооброблена поверхня сходини (яка має жовтий колір з блідо-рожевим відтінком).

Сходи з Софіївського граніту
Сходи з Софіївського граніту
Гранітні сходи з Софіївського каменю

Зауважте, що в своїй роботі ми не користуємося якимись фоторедакторами для обробки наших фото. На зображеннях представлений реальний колір виробів. Ви можете ознайомитися з іншими об’єктами, де в якості основного матеріалу застосовувався Софіївський граніт.

Також запрошуємо Вас ознайомитися з реалізованим нами проектом в 2012 у Львові: сходи з граніту Pantera Grey.

Подивіться, як розкішно виглядає стільниця з жовтого граніту Skifiya Gold.

Для порівняння, на скільки різноманітною буває колірна гамма граніту з одного родовища, ознайомтеся з облицюванням сходів гранітом Skifiya Gold.

Call Now Button