Головна » Стільниці з каменю » Стільниці з граніту » Стільниці з граніту та Габро

Виготовлення та встановлення стільниць з граніту та Габро

В 2018 році нашою компаніє було виготовлено і змонтовано дані стільниці з граніту в мікрорайоні міста Львова – Білогорща. Замовникам треба було виготовити дві окремі стільниці з натурального каменя в різних приміщеннях.

Оскільки наша компанія надає широкий вибір граніту та кольорової гами, така задача не була складною. Дані стільниці було реалізовано з українського граніту – Софіївського та Габро. Чорний камінь габро, ідеально підійшов під інтер’єр кухні, фасад якої білого кольору, а тумби, що змонтовані зверху, чорного. Стільниця з темно-жовтого граніту була змонтована в альтанці і також гармонійно влилася в загальну концепцію, в якій переважають світло-жовті кольори.

Мийка на кухонній стільниці монтувалася знизу, тому отвір для неї виготовлявся по формі мийки, а краї оброблялися та полірувалися. В свою чергу мийка в альтанці монтувалася зверху на гранітну стільницю, тому обробляти краї не було потреби, адже їх не видно.

Ще цей об’єкт цікавий тим, що стільниця на кухню була змонтована до фартуха. Тобто, на нашу думку, правильно, адже це зневолювало потребу у плінтусі з граніту. Зазвичай люди роблять одну і ту ж саму помилку – монтують фартух не дочекавшись ні кухні, ні стільниці з натурального каменя. Адже фартух, як правило, робиться з керамічної плитки, яку, в свою чергу, придбати легко і швидко, а на кухню і стільницю треба чекати, адже вони виготовляються індивідуально по розмірам. Це призводить до того, що гранітна стільниця або не заходить під плитку і дотикається до неї, або утворюється велика щілина між ними.

В таких випадках необхідно додатково виготовляти плінтус з такого ж граніту. Такий виріб несе як практичну, так і естетичну функцію – ховає усі щілини та запобігає потраплянню бруду за межі поверхні.

Тому, з усього вищезгаданого, слід запам’ятати – вироби з граніту або мармуру, як і до будь-які інші вироби, потребують певний час на виробництво. Треба провести кваліфіковані заміри, підготувати точні креслення та, відповідно, виготовлення. Зважаючи на це, слід відповідно і планувати свій ремонт. Планування – це економія і часу і Ваших фінансів.

Компанія GRANEX® проводить заміри, виготовлення та встановлення стільниць на кухню, ванні кімнати, альтанки, тощо. Ми надаємо широкий вибір натурального каменя. Ціну ви можете уточнити, зателефонувавши нам.

Переглянути увесь обсяг виробів з натурального каменю можна у нашому каталозі.

Наші спеціалісти проводять встановлення гранітних виробів в таких містах, як Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Рівне, Чернівці та інші.

Будемо раді Вам допомогти!

Call Now Button