Бруківка пиляно-колота з колотими краями з червоного граніту Rosa Raveno (20×20×3 см)

750 грн

Артикул: 102711 Категорія:

Бруківка з Жадківського граніту, пиляна і термооброблена з колотими краями 20х20х3

З назви цієї бруківки цілком зрозуміло: вона проводиться методом розпилювання Жадківського граніту — блоків на сляби шириною близько 20 сантиметрів і товщиною в 3 сантиметри. Наступним, після розпилювального верстату, червоні гранітні заготовки для бруківки ми обробляємо спеціальними газовими пальниками. Це відбувається при дуже високій температурі (1200 градусів за шкалою Цельсія). Також зауважимо, що менша температура українському червоному гранітові Rosa Raveno взагалі не страшна. Це означає, що щасливі власники стільниці з червоного граніту мають можливість абсолютно безпечно ставити металевий посуд з вогню прямо на поверхню граніту. Після обробки полум’ям, гранітні смуги товщиною 30 міліметрів відправляємо на потужний прес для каменю. Тут відбувається відколювання зайвого каменю по крайці кожної з плит. Завдяки чому кожна бруківка набуває перпендикулярні розміри в 20 сантиметрів. Бічна сторона кожної гранітної плити мощення, після такого обколювання, має фактуру натуральної скелі.

Як правильно і елегантно укладати пилено-колоту, французьку бруківку з «Жадківки»

Ще раз відзначимо, що колоті і не на 100% прямі краї у «французької» бруківки з граніту — це не мінус, а її величезний плюс! Натуральний скол буде мудро красиво підкреслити, при укладанні цих гранітних плит мощення. Цього можна досягти, якщо не на всю глибину закладати відстань між сусідніми каменями, а залишити не менше одного сантиметра без заповнення. При укладанні на бетонну основу, яке є рекомендованим, це легко зробити з плитами трисантиметрової товщини. І пам’ятаємо, що гранітна бруківка розміром 20х20 сантиметрів — це вже не просто бруківка, а плитка для мощення. Тим більше, якщо врахувати її абсолютно рівний верх, який створює абсолютну зручність при ходьбі.

Ще одним ефектним прийомом в ландшафтному дизайні з такими гранітними плитами мощення є майстерність виділяти шов. Його можна прикрасити матеріалом з іншого каменю, наприклад крихтою з чорного базальту. Червоний колір гранітної бруківки з Жадківського родовища відмінно поєднується з сірим гранітом або чорним термообробленим лабрадоритом.

Пиляна бруківка з червоного Жадківського гранітуКомбінація червоного Корецького граніту і лабрадориту

Доставка пиляної гранітної тротуарної плитки

Цю великоформатну червону гранітну бруківку ми пакуємо на європіддони 1200х800 мм. В обов’язковому порядку стягуємо міцною поліпропіленовою стрічкою. Це робиться для гарантії збереження товару під час перевезення. У ситуації, коли Ви вирішили купити бруківку з Жадківського граніту 200х200х30 заздалегідь, і знаєте, що зберігатися вона буде до початку монтажу близько півроку, ми настійно рекомендуємо старанно обгорнути кожну паллету з бруківкою плівкою поліетилену. Завдяки цьому термооброблена поверхня граніту не буде занадто запилена під час зберігання.

Граніт Rosa Raveno з Корецького кар’єра — досить щільний камінь, його питома вага досить велика. А щільність коливається від 2670 до 2730 кг на 1 метр кубічний. Інакше кажучи, ми отримаємо масу 1-го метра площі гранітної тротуарної плитки 200х200 і товщиною 30 міліметрів: 80–82 кг. Тобто в машину вантажопідйомністю в 22 тонни вийде завантажити 270 м2 червоної бруківки. І не забудьте, під час розвантаження на Вашому об’єкті для цього елегантного матеріалу для мощення краще уникати ручної праці, а застосовувати техніку — підйомний кран або автомобіль з маніпулятором.

Упакована гранітна тротуарна плитка

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button